Online ürün satışlarımız www.endustrigiyim.com adresinden gerçekleştirilmektedir.
1988 yılından itibaren..

Şensel; dünya çapında iş elbiseleri üretimi ve özel tasarım konularında etkin olarak çalışır, 1988 yılında ilk kurulduğundan bu yana uluslararası şirketlerin üniforma ihtiyaçlarını karşılayan tecrübesiyle köklü geçmişe sahip uzman üreticilerden biridir.
Çeyrek asırı aşkın süredir kendi çatısı altında bir çok markası ile kaliteli ürünlerle birlikte hızlı, güvenilir ve geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Üretim faaliyetlerinin yanı sıra tekstildeki en son teknolojiyi takip eden Şensel, dünyanın en seçkin markaları ile işbirliği yaparak AR-GE faaliyetlerini artırmaktadır. Bu faaliyetler neticesinde ortaya çıkan ürünleri Türkiye’de, Avrupa’ da, Orta Doğu’da, Orta Asya ülkelerinde ve Balkan ülkelerindeki pazarlamasını ŞENSEL markası adı altında yapmaktadır. Sahip olduğu yüksek bilgi birikimi ve tecrübeli çalışanları sayesinde ürünleri Türkiye’de üretimini gerçekleştirmektedir.
Şensel; İstanbul merkezlidir, üretim tesisleri İstanbul ve Aksaray'dadır. AR-GE ve model geliştirme faaliyetlerini ise merkezinden gerçekleştirmektedir.
İhracat, üretim hacmimizin %80’ını teşkil etmektedir. İş kıyafeti üretiminde sağlamış olduğu yüksek kalite ve çalışmalarında gösterdiği titizlik sebebiyle çok uluslu şirketlerin üretimlerinde önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. İş elbisesi üretiminde yakalanan başarının sırrı, müşteri memnuniyetinin hedef değil bir şirket kültürü olmasıdır.

Neden Şensel?


Şensel; üretimin ve müşteri memnuniyetinin merkezinde insan olduğu düşüncesinden hareketle, çalışanların eğitimine ve yetişmiş tecrübeli insan gücünün bünyesine katılmasına önem vermektedir.

Şensel; üretim tesislerinin her birinde, sadece belirli ürünleri üreterek kalitenin korunmasını hedeflemektedir. Üretim tesislerinde insan hatalarını minimize edecek şekilde kaliteli bir üretim için, makine parkurunu sürekli geliştirmekte, iplikten kumaşa kadar hammadde ve aksesuar seçimine önem vermektedir. Üretim sürecini sipariş alımından sevkiyata kadar sürekli kontrol altında tutarak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartmayı hedeflemiştir. Şensel; ISO 9001 kalite yönetim sistemine ve CE belgesine sahiptir. Kumaş ve aksesuar tedariği yaptığı firmalar da ISO 9001 ve Oeko-Tex Standard 100 belgesine sahiptir. Kalitede Yönetim Sisteminin en önemli unsurlarından biri olan kalite sürekliliğini sağlamak amacıyla tedarikçilerden gelen ürünleri kendi bünyesinde ve uluslararası geçerliliği olan bağımsız laboratuvarlarda test ederek kalitenin devamlılığını sağlamaktadır.

Dilediğiniz Yere Gönderim

Hızlı Teslimat

7/24 Müşteri Desteği

WhatsApp