Online ürün satışlarımız www.endustrigiyim.com adresinden gerçekleştirilmektedir.

Markalar

ŞENSEL; uluslararası şirketlerin üniforma ihtiyaçlarını karşılayan tecrübesiyle köklü geçmişe sahip uzman üretici markadır. ŞENSEL markası uluslararası başarılarıyla bir çok ülkede ürünleriyle müşterilerine en iyi deneyimi sunar.

İş Kıyafeti ve İş Güvenliği ürünleri siparişi vermek için sanal web mağazasıdır. Orta ve büyük ölçekli şirketler için ideal olan iş kıyafeti ve koruyucu ekipman temin edebileceğiniz ve bireysel çalışanlar tarafından her zaman, her yerde kullanılabilen, kullanıcı deneyimi yüksek bir sistemdir. Firma olarak çalışanlarınız için ürün yelpazemizden sipariş ederek tutarlı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bu sipariş çözümüne günün veya gecenin herhangi bir saatinde internet üzerinden erişilebilir. Giriş yapabilir ve sadece birkaç dakika içinde kendiniz veya tüm çalışanlarınız için yeni iş kıyafetleri sipariş etmiş olacaksınız.

Outdoor Giyim markası olan edit label dış sahada bulunması gereken kullanıcılara en iyi çözümleri sunmaktadır ve bireysel ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Dizlik Kumaş markası olan KORDAY sık kullanılan ve aşınmaya maruz kalan bölgeler, güçlendirilmiş takviye kumaşlarla desteklenmektedir. Bu özellik sayesinde kıyafetleriniz dayanıklılığıyla daha uzun ömürlü olacaktır. Kullanılan kumaşımızın karışımı %100 Polyemid olmakla birlikte; pamuktan on kat, polyesterden ise üç kat daha güçlüdür.

KOREVA, dizlik markasıdır. Konforlu ve sağlıklı çalışma ortamları için dizlik kullanılması gerekir. Fiziksel performansa dayalı çalışma ortamlarında dizin kullanılması gerekmektedir. Diz bölgesinde yaralanmalara engel olmak için üretilmiştir.

WhatsApp