Online ürün satışlarımız www.endustrigiyim.com adresinden gerçekleştirilmektedir.

Sürdürülebilirlik

Dünya Değişiyor, Biz de Değişiyoruz


Belirsizliğin hakim olduğu bir çağda çalışıyoruz. İş Modellerinin yarattığı yıkıcı etkiyi hep birlikte gözlemliyoruz. Değişim yeni bir kavram değil, ancak hızı, ölçeği ve etki gücü itibariyle bugün artık hiç olmadığı kadar gündemimizde. Vizyonumuz doğrultusunda ilerleyebilmemiz için değişimin gerekliliğine inanmamız ve değişmemiz gerekiyor. Bu kapsamda, ŞENSEL artık kumaşların geri dönüşümü için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalarından biri olan kumaş ve bez atıklarından çantalar yapmaktır.

İşimizi Büyütürken Toplum da Kazanacak


İşimizin geleceğini toplumun refahından ayrı görmüyor, hedeflerimize ancak toplum, çevre, teknoloji ve iş dünyasındaki değişimler ile eşzamanlı hareket edersek ulaşabileceğimize inanıyoruz. Tam da bu nedenle sahip olduğumuz potansiyeli toplumun ihtiyaç ve beklentilerine yanıt veren ürün ve hizmetler geliştirmek için harekete geçiriyoruz.

Paydaşlarımız bizden her alanda liderlik bekliyor. Biz büyüdüğümüzde etki alanımızdaki herkes büyüyor. Biz yenilik yaptıkça, başkaları için de yeni fırsatlar doğuyor. Teknolojideki, iş dünyasındaki ve toplumdaki değişimlere en iyi şekilde yanıt verdiğimizde, etki alanımız daha geniş bir alana yayılarak, dalga etkisi yaratıyor.
WhatsApp