Online ürün satışlarımız www.endustrigiyim.com adresinden gerçekleştirilmektedir.

Baskı ve Nakış

Müşterilerinizin zihninde ilk izleniminiz önemlidir. Bu yüzden onlara kendinizi sunarken en iyi şekilde görünmek istersiniz. Aynı şey, işinizi temsil etmeleri sebebiyle çalışanlarınız için de geçerlidir. Uygun iş kıyafetleri giymek, profesyonelliği sergilemenin en iyi yollarından biridir. Şirketler için özel olarak tasarlanan ve üretilen ŞENSEL ürünlere baskı ve nakış uygulamaktadır. Nakışlı ve baskılı bir üniforma, çalışanlarınızın sizi en iyi şekilde temsil etmesini sağlayacaktır.

ŞENSEL ürünlerinde serigrafi, dijital baskı ve nakış arasından seçim yapabilirsiniz. Baskı ve nakış kullanarak üniformaların özelleştirme yöntemlerini biraz detaylandıralım.

Serigrafi; Bir desen oluşturmak için şablonun altındaki giysiye tekrar tekrar boya uygulanır. Bu, işletme adı, logo veya herhangi bir tasarım olabilir. Serigrafi uygulamasında boya ısıtma ile kurutulduğundan dolayı dijital baskıya göre daha dayanıklıdır. Toplu siparişler için idealdir.

Dijital Baskının serigrafiden farkı; dijital baskıda bir şablona gerek yoktur, vektörel bir çizim ile gerçekleştirilebilecek bir işlemdir. Tasarımınız bir bilgisayar kullanılarak doğrudan iş kıyafetine basılmaktadır. Dijital baskı, daha az siparişe izin verir, bu da daha küçük işletmeler veya sınırlı bir bütçeye sahip olanlar daha doğru bir tercihtir.

Nakış ürüne direkt iplikle işleneceği için yıkamaya karşı daha dayanıklı seçenek kabul edilir. Nakış, dijital ve serigrafa göre daha uzun ömürlüdür.

Hangi işlemin size uygun olduğunu seçmeden önce ŞENSEL ile iletişime geçmeyi unutmayın. Giysi, malzeme ve tasarımın boyutu da dahil olmak üzere çeşitli faktörleri göz önünde bulundurduğumuz için karar vermenizde size rehberlik edebiliriz.

WhatsApp