Online ürün satışlarımız www.endustrigiyim.com adresinden gerçekleştirilmektedir.

Üretim Süreci

ŞENSEL, kaliteli ürünler üretmek için özenle seçilmiş kumaşlar ve modelleri tercih etmektedir. Bu süreçte iş sahasına uygun kumaş karışımları ve modellemeyi yapmaktadır. Fonksiyonel olan bu ürünler dünyanın dört bir yanında çalışanların her zaman tercihi olmuştur.

 

Model ve kalıp işlemleriyle başlayan serüven dünyanın dört bir yerinde insanların hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. Bu süreçte ŞENSEL markasının titizlikle özel olarak ürettiği ürünler her kesimdeki kullanıcılara hitap etmektedir. ŞENSEL bu süreçte kumaş karışımı, model gibi süreçlerde müşteriler için en iyisini bir araya getirmektedir.

 

Pamuk, polyester, polar, alpaka, teri koton, likra/elastan ve tela gibi kumaş çeşitlerinin hepsini sizin için birleştirerek en kaliteli ürünü çıkartmaktadır. Modelleme ve kalıp en önemli detaylandırmaları içermektedir. Kalıplar, bir bütünü temsil etmektedir. Her bir kumaş parçası özel olarak dikilmektedir. Kimi zaman kışlık ürünler için gramajı daha yüksek olan kumaşlar, yazlık ürünlerde ise düşük gramajlı nefes alabilir kumaşlar kullanılmaktadır. Bu sürecin sonunda üretim tesislerinden ŞENSEL etiketli ürünler paketleme işlemleri sonrası binlerce kişinin hayatına eşlik etmektedir.

WhatsApp